preloder

HAKKIMIZDA

Kılınç Döküm Sanayi Ekparça ve vana İmal. Tic. 2005 yılında tedarik hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur. Kılınç Döküm Sanayi, İmalatını yaptığı ürünlerdeki geniş yelpazesiyle, kalitenin sürekliliğini önem veren bir yapıya sahiptir. Sattığı her ürünün arkasında, kaliteli ve hızlı hizmet veren müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Sürgülü vana çeşitleri, Kelebek vanalar, Demontaj parçalar, Vantuz çeşitleri, Çekvalfler, Yangın hidrantları, Flanşlar, Patent dirsekler, Fitings malzemeleri, içme suyu ek parçaları, Buhar vanaları, Plastik boru ve ek parçaları seri olarak satışına başlanmıştır. 

 

Misyonumuz

 

  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Her zaman fikri tüketen değil fikir üreten olma amacımız, çalışmalarımızla salt bölgemizi değil ülkemizin diğer bölgelerindeki sanayi kuruluşlarına hizmet verebilmek,
  • Profesyonel disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadroya sahip olmak,
  • Yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünü korumak,
  • Satmış olduğumuz bütün ürünlerin devamlılığını sağlamak kaliteyi hep ön planda tutmaktır.

 

Vizyonumuz

Firma olarak yaptığımız işlerde ve ürünlerde en iyisini yakalamak, çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir. Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimsemek, paylaşmak, bilgi ve becerilerimizi müşterilerimizin hizmetine sunarak müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktır.